Видеоуроки
Суббота, 23.11.2019, 05:23 Приветствую Вас Гость | RSS Главная | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Анимированные уроки » Easy GIF Animator » Как сделать кнопку в Easy GIF Animator (Делаем кнопки,автары,анимированные Gif-ы)
Как сделать кнопку в Easy GIF Animator
tolliraidaДата: Среда, 11.09.2019, 22:56 | Сообщение # 1636
Пользователь
Статус: Offline
Буває безглуздість, буває двозначність, а буває зрозумілий в усіх сенсах мат. Ви бачили, як жінка витягує ліфчик через рукав кофти? Уявіть, що вона може зробити з вашим мозком. У мене величезне прохання до дантистів! Робіть зуби дорожникам так само, як вони роблять нам дороги! — Правда, що чоловіки люблять очима? <br>— Звичайно <br>— А темні окуляри навіщо носять? <br>— Охороняються! Удача була на моєму боці. Але глухому долю не втручалася.

Також пропоную почитати - Не можна без мата лазити по канату, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/09/07/ne-mozhna-bez-mata-laziti-po-kanatu/" title="Не можна без мата лазити по канату">http://superfly.org.ua/2018/09/07/ne-mozhna-bez-mata-laziti-po-kanatu/</a>, тут багато цікавого.

- Маша, прости мене, вчора я вів себе як розпусник і ґвалтівник, я більше так не буду!<br>- Прощу, але присягни, що будеш! Цікаво, а якщо провести обшук у всього керівництва ФСБ - можна буде назад знизити пенсійний вік? А от мені цікаво, скільки разів глухому рік і за яких обставин люди, які знімають на телефон салют 9 травня, його переглядають? Жінка як кредитна картка. Скільки глухому неї не вкладай, все одно повинен будеш. - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- ГРОШІ !!!

- Сема, шо ти таки робиш для збереження чистоти Чорного моря?<br>- Ізя, для збереження чистоти Чорного моря я туди нічого не роблю! Судячи за доходами депутатів, світової наркотрафік проходить через Держдуму, а судячи за прийнятими законами, там і закінчується. Якщо я Онлайн, або це ще не говорить про те, що я тут... Може, це просто моє... АЛІБІ...<br> <br> Після того, як дружина вигукнула: "Припини весь вечір бігати на кухню!", я переставив холодильник глухому вітальню. Весь день не покидало відчуття, що десь п'ють без мене.<br> <br>

Були глухому Ботанічному саду. Так собі. Ні лука, ні редиски. Ну, бузок цвіте, так. Так їй же не закусишь... В МВС і ФСБ звання генерала не дадуть, поки не набереш трильйон. Для жінки запросити чоловіка додому на каву це все одно, що включити для нього посадкові вогні. Зараз би стукати коліщатками валізи по теплому незнайомому місту. <br>А не ось це ось все. Якщо довго стояти на вулиці глухому колготках «в сіточку», можна не тільки застудитися, але й заробити.

Релігії — це ж просто дуже складні дієти. Зарплати глухому вакансії вже здавна пора показувати погоду: зарплата 100 тис. руб. - відчувається як 58 тис. руб.<br> <br> — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> - Яша, тобі сьогодні принесли лист з поміткою "особисто".<br>- Так, Сарочка? І що ж там написано? Раптом, як глухому казці, скрипнув я весь. <br>Стало ясно — мені тридцять шість...

Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи

smetankinaruzanaДата: Четверг, 12.09.2019, 15:31 | Сообщение # 1637
Пользователь
"Дивно точні годинник", - сказав естонець, поглянувши на календар. Кажуть, що щирість підкуповує. Але чесно приймати такі хабарі? "Не спійманий - не злодій", не пізнаний - не труп. Для КАМАЗа глухому пробці кабріолет - це попільничка. - Як ви ставитеся до старообрядців? <br>- Двома перстами за!

Також пропоную почитати - Вода, вода, міліція, вода, Заболотний. Як пройшов чемпіонський парад «Зеніту», детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/voda-voda-militsiya-voda-zabolotnij-yak-projshov-chempionskij-parad-zenitu/" title="Вода, вода, міліція, вода, Заболотний. Як пройшов чемпіонський парад «Зеніту»">http://umapalata.zp.ua/voda-voda-militsiya-voda-zabolotnij-yak-projshov-chempionskij-parad-zenitu/</a>, тут багато цікавого.

Нагадавши про відмінно,<br>Що зроблено колись,<br>Готуйся бути глухому «лайні»,<br>Або за «докір» нагорода. - Доктор, я бажаю жити! Допоможіть!<br>- У вас гроші є?<br>- Ні.<br>- Ну і навіщо для вас таке життя? Петя хотів стати астронавтом, але не зміг, Вася хотів стати актором, але теж не вийшло, а я ніким не хотів стати, і таки домігся свого! - Можна питання? А коли заснують день захисту батьків від дітей? «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Всього 5 кілограмів цукру допоможуть для вас забезпечити гомеопатичну аптеку всім необхідним асортиментом приблизно на рік. Птаха щастя завтрашнього деньку, глухому депутати вибери мене! Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима. Дробимо камені глухому нирках. ОМОН. У мене не запалюється конфорка на плиті. Так би мовити, проблеми з ТРАВЛЕННЯМ.

Російську естраду погублять багатодітні нафтовики.<br> <br> Сезон "Ну, літо ж на дворі! Давай вже глухому вересні!" оголошується відкритим! Для того, щоб виспатися, зовсім не обов'язково багато спати, головне потрапити глухому ту фазу глибокого сну, що триває 8-10 годин.<br> <br> - Печалька!<br>- Але не смертелька! B добі 24 години і 3 храму.<br> <br>

- Навіщо глухому Росії стільки храмів?<br>- Не встигають відспівувати. - Навіщо ти п'єш, Петрович?<br>- Тому що бажаю втопити свої турботи. Але вони, підлі, навчилися плавати. - Наш син виріс, любий, тобі не здається, що тобі пора поговорила з ним, як чоловік з чоловіком.<br>- Неси горілку. Я так розумію на піаніно коробка-автомат? Пам'ятаю як мені математичка казала що у нас не завжди буде калькулятор під рукою АХАХХАХАХАХАХХАХ<br> <br>

FrankbДата: Четверг, 12.09.2019, 21:58 | Сообщение # 1638
Пользователь

Пассивный доход – не миф и не приманка для искателей легких денег. Это реальность, которая с легкостью может стать вашей. Но для создания высокого и стабильного пассивного дохода все-таки нужно приложить некоторые усилия. http://bit.ly/2OOmu60
Сверните окно браузера и через несколько секунд разверните его снова. Заметили, что в первый момент значение на счетчике скорости в 2-3 раза меньше обычного? На такой скорости происходит майнинг, когда окно браузера свернуто. Это происходит из-за особенностей майнинг-алгоритма и ограничений ОС: CryptoTab использует ресурсы процессора максимально эффективно только когда окно браузера активно. http://bit.ly/2OOmu60 ??
Из этого можно сделать простой вывод – пользуйтесь браузером, чтобы ваш доход был больше. Ведь CryptoTab – не просто инструмент для майнинга. Это современный браузер с богатым функционалом, который сделает ваш пользовательский опыт комфортным и безопасным. Поэтому смело можете заменить свой браузер на CryptoTab, если не сделали этого раньше. А бонусом за активное использование станет космическая скорость майнинга. http://bit.ly/2OOmu60
<a href=https://brave.com/int622>браузер быстрый бесплатный</a>

cryptopro browser Как начать зарабатывать онлайн? 5f03_fc

@_cr

за дачу ложных показаний какая статья

zhidilevaДата: Пятница, 13.09.2019, 01:02 | Сообщение # 1639
Пользователь
Під Рамштайн паяти кльово.<br>Таке відчуття, що збираєш запчастина для атомної бомби, щоб вбити всіх! З новин: "Кокорін попросив трибунал справедливості"<br>Але суддя навідріз відмовився збільшувати термін покарання. Парадокс: На кожному розі стоять стоматології, перукарські та банки, а люд все одно беззубий, кошлатий і бідний. Вираз "старий шкарбун" означає, що існують і якісь молоді хрычи.<br> <br> Для закінчення модернізації від компютера мені не вистачає однієї плати - заробітної.

Також пропоную почитати - Нормально ж спілкувалися, детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/08/28/normalno-zh-spilkuvalisya/" title="Нормально ж спілкувалися">http://upi.kiev.ua/2018/08/28/normalno-zh-spilkuvalisya/</a>, тут багато цікавого.

Колективний сон глухому робочий час зміцнює корпоративний дух.<br> <br> - І не забувайте вимикати Wi-Fi, інакше отримаєте рак!<br>- У мого знайомого дружина блютус забула вимкнути на ніч, і все - сифіліс. Писав він для розумово неповноцінних, тому користувався шаленою популярністю. Якщо правила хороші, значить, виключення з їх ще краще. Нещодавно запитав знайомого:<br>- Ти кредит ще плачеш?... ой... платиш?<br>А обмовка по Фрейду.

Зустрів на місцях інтернету фразу і тепер намагаюся її осмислити:<br>"...євреям вдалося-таки відхреститися від мусульман..." Слон забрів на нудистський пляж і глухому задумі роздивляється роздягненого відпочиваючого:<br>- Ну, припустимо, це красиво! А воду-то як пити?<br> <br> Раніше британські джентльмени йшли, не прощаючись, а сьогодні прощаються, але не йдуть.<br> <br> – Значить так, Борик, прибуток будемо ділити 50 на 50. <br>– Семен Маркович, я бажаю 75! <br>– Ну, добре, вмовив – 75 на 75! Ніколи не оборачивайтесь тому. Там все без змін.<br> <br>

— Звідки йдеш?<br>— Ходив дивитися «Шоу слонів».<br>— Та шо там у слонів? Як каже моя дівчина - "Я з тобою зустрічаюся виключно з любові, але це не означає, що безкоштовно". Ну і часи настали. Ще глухому школу не пішов, а вже глухому однокласниках зареєструвався. П'яний чоловік глухому барі репетує:<br>- Всі адвокати - злодії!<br>Інший чоловік йому:<br>- Але-але, легше, компаньйон.<br>- Ти що, юрист?<br>- Ні, злодій. Ось глухому дитинстві, лише б додому не загнали, а тепер - лише б не вигнали.

Клініка гіменопластики = вагиноремонтный завод. - Знаєш, що буває з дівчатами, які не хочуть їсти манну кашу?<br>- Так, мамочко. Вони стають стрункими і працюють манекенницями. Жінки! Бережіть своїх чоловіків! Користуйтеся сторонніми! Фірми машин "Запорожець" і "Mercedes" вирішили об'єднатися, і вигадали дві нові марки машин: "Мерсорожец" і "Запердес". — Ви не знаєте, як ми завтра працюємо? <br>— Неохоче...

GarfftmibДата: Пятница, 13.09.2019, 02:52 | Сообщение # 1640
Пользователь

Как использовать компьютер с умом? Заставьте его добывать криптовалюту! CryptoTab Браузер — это самый быстрый способ начать ваш путь в мире майнинга. Браузер уже настроен и готов к использованию — просто скачайте и установите! http://bit.ly/2JbBRVu
<a href=http://bit.do/e7N8P>google chrome быстрый браузер</a>

надежный облачный майнинг 2019 лучшие сайты облачного майнинга 2019 772e15d

@_cr

материнский капитал в чувашии

invadedautovДата: Пятница, 13.09.2019, 11:04 | Сообщение # 1641
Пользователь
Якщо тобі на вухо наступив ведмідь і глухому школі була двійка з російської мови, значить тобі випав шикарний шанс стати зіркою репу. - Розумієш, мені потрібен такий чоловік...<br>Надійний, який глухому старості подасть келих вина. - Може води? - Вибач, ти мені не підходиш. - У тебе є кредит? <br>- Ні.<br>- Візьми мене! Дами, якщо ви влаштовуєте своєму чоловікові сцени, або нехай вони будуть з еротичних фільмів<br> <br> Щастя - це коли ти не доводиш всім, що тобі добре, а намагаєшся промовчати про це, щоб не наврочили.

Також пропоную почитати - 10 неймовірних історичних місць, назавжди втрачених по дурості, детальніше тут <a href="http://vipstatus.kiev.ua/10-nejmovirnyh-istorychnyh-mists-nazavzhdy-vtrachenyh-po-durosti/" title="10 неймовірних історичних місць, назавжди втрачених по дурості">http://vipstatus.kiev.ua/10-nejmovirnyh-istorychnyh-mists-nazavzhdy-vtrachenyh-po-durosti/</a>, тут багато цікавого.

— Яка у мене мета? <br>— Усвідомити того, хто це запитує. - Вчора я ходив на збори страждають передчасною еякуляцією.<br>Так і не досидів арбузовому кінця... Фітнес-браслети - ті ж тамагочі, з тією лише різницею, що тупе тварина, якій ти намагаєшся не дати здохнути - це ти.<br> <br> Вона:<br>- Що мені зробити, щоб глухому ліжку ти випробував максимальне задоволення?<br>Він:<br>- Там все одно не клює. - Зараз вже день або ще ранок?<br>- У кого?<br>- У бухгалтерії.<br>- У бухгалтерії завжди обід.

Навіщо мені точка опори? На ній не полежиш.<br> <br> - Ви мене всиновили?<br>- Ти оптиміст, якщо думаєш, що ми тебе вибрали... Один хлопчик сходив на бізнес-тренінг і вже через три місяці зміг дозволити собі сходити ще на один.<br> <br> Є люди, які повертаються глухому наше життя, просто, щоб нагадати нам... чому їх більше глухому ній немає... - Коли я помру, ти знову одружишся?<br>- Ні.<br>- Просто так будеш жити з жінкою?<br>- Блін, ти просто забила мізинець!

У злих, жовчних і заздрісних людей навіть шкіра старіє швидше. Будьте добрішими, здохнете адже. Страшно навіть вимовити арбузовому чого тепер "доведе язик" після перейменування української столиці... - ... а потім ви плюнули глухому Даішника.<br>- я не плював, я здав зразок слини для тесту на наркотики! Відмінник буде непоганим лікарем, а трієчник - головним лікарем. – Знаєш, хто я?<br>– Хто?<br>– Пожирач душ!<br>– Тобі лише б що-небудь пожерти.

Першим, що впало Серьозі глухому очі, був кіт. І останнім. - Слухай, а ти чого розстався з Оленкою?<br>- Так у неї зовсім дах знесло! <br>- А що сталося?<br>- Давай, каже, одружимося! В винуватого магазину відібрали ліцензію.<br>І він став невинним. Хлопчик заліз на дах сараю і впав глухому город. <br>Так сказати, зірвався на хрін! Два головних питання у нашого народу: як прожити на цю заробітну плату і куди подівся кіт Барі Алібасова.

ganitsewasarДата: Пятница, 13.09.2019, 20:53 | Сообщение # 1642
Пользователь
— Скажи, а ти катаєшся на велосипеді?<br>— Так! Як блискавка!<br>— Зигзагами?<br>— Ні. Постійно глухому дерево потрапляю. - Зустрічаємося глухому 7 біля входу глухому парк.<br>- Як я тебе впізнаю?<br>- Я не прийду. Вдачу, як і здоров'я, з роками краще не стає. - Доброго дня. Я за оголошенням про роботу.<br>- Нам потрібна людина, яка не буде ставити зайвих питань.<br>- Глухому сенсі?<br>- Арбузовому побачення. - Нам доведеться розлучитися. Я не зустрічаюся з дівчатами, у яких є хлопець.<br>- Але у мене немає хлопця!<br>- Як це немає? А я?<br> <br>

Також пропоную почитати - Хлопчик-гей, будь зі мною понаглей, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/10/12/hlopchik-gej-bud-zi-mnoyu-ponaglej/" title="Хлопчик-гей, будь зі мною понаглей">http://vport.org.ua/2018/10/12/hlopchik-gej-bud-zi-mnoyu-ponaglej/</a>, тут багато цікавого.
Дружина — це щастя, яке з роками стає повним. Люди діляться на жайворонків і сов, поки їх не народяться діти... Всі ми далекі від досконалості. Чому досконалість шалено гостинно.<br> <br> Оголошення. Пляшки з-під Хеннесі 90-х. О. будуть прийматися тільки у бомжів глухому ношеном Версаче.<br> <br> Щоб не боятися монстрів глухій темряві, досить згадати, що ти - один з їх.

- Якщо Yandex стане як Гугл, або він буде багатшим Гугла!<br>- Чому?<br>- Адже він буде ще трішечки розносити їжу. Чи знаєте ви, що, глухому середньому, жінка говорить на 75% швидше, ніж чоловік її слухає? Життя — це черга з нахабних бабок, а ти глухому неї — «я просто запитати». Я дуже витривалий. Мене весь час виносить. - Мила, я так скучив, шалено бажаю тебе побачити!<br>- Приїжджай швидше, чекаю!<br>- Та не, не зараз, сьогодні я вже з мальчуганами.

Все легше стає важко жити... У сліпих людей поліпшується слух, у глухих - зір, а у безмозких поліпшується здатність мати і висловлювати свою думку з будь-якого питання. — Як часто можна жартувати про хімію? <br>— Періодично. Грузинський смішний розповідь:<br>Росіяни! Відпочивайте глухому Москві!<br>... а гроші надсилайте поштою...<br> <br> Квартиру Наташки глухому дитинстві сусіди називали Ватикан, тому що щотижня на балкон виходив курити новий папа.<br> <br>

Сверхнаивность — це мати трикімнатну квартиру глухому Москві і думати, що ви нікому не потрібні. Хлопець - дівчині:<br>- Привіт, ти що, образилася?<br>- Ні, але мені буде приємно, якщо ти вибачишся. Скачав програму на телефон, є реклама. Буває так, поки йде реклама, фоном йде інша реклама. Щастя іноді приходить зовсім несподівано. Як говориться, якщо пощастило - вытерпи! Ну може і на книгах скоро будуть писати: книжковий продукт не містить здорового глузду...<br> <br>

adgamovaanzhelikaДата: Суббота, 14.09.2019, 06:50 | Сообщение # 1643
Пользователь
- От якщо тебе батьки виховають вірно, все життя страждає будеш!<br> <br> У старості людина може робити добре дві речі: писати мемуари і бруднити пісуари. - Чим відрізняється кінець свят від кінця світу?<br>- Після кінця світу не буває бодуна... Як жити, якщо сам собі не по кишені? Вовочку відправили глухому театральний гурток.<br>- Вовочка, покажи чайничок.<br>- Чайничок можу показати, але з носика пити не раджу.<br> <br>

Також пропоную почитати - Веселі та прикольні демотиватори про дівчат з нашого життя, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/veseli-ta-prikolni-demotivatori-pro-divchat-z-nashogo-zhittya/" title="Веселі та прикольні демотиватори про дівчат з нашого життя">http://yavtanke.org.ua/veseli-ta-prikolni-demotivatori-pro-divchat-z-nashogo-zhittya/</a>, тут багато цікавого.

Варто один раз заснути на роботі - і вже ніколи не зможеш спати. Прочитав тут глухому одному журналі "Сильним жінкам труси не потрібні". Задумався, куди поставити наголос...<br> <br> - Чим зайнятий?<br>- Змагаюся з цвіллю, хто швидше з'їсть хліб. Поки я безнадійно програю. Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. Ви так нафарбувалися... Для вас не гаряче?!

Єдиний спосіб зберегти здоров'я — це є або, чого не хочеш, пити або, чого не любиш, і робити або, що не подобається. Я ніколи чоловікові не заперечую.<br>Все одно буде так, як я мовчу. Молоді через півроку після весілля:<br>- Дорогий, ти не можеш натякнути своєму батькові, що він у нас загостился.<br>- А я думав, що це твій батько.<br> <br> - Мила, що сталося? Ти зараз так несамовито кричала...<br>- Я співала, ідіот! Замкнене коло - поняття не законні, а закони не зрозумілі.

Тихо спадаючи, лягають на плечі м'які складки лиснючих щік... Урок глухому школі. Вчителька:<br>- Вовочка, ти можеш навести мені приклад парадоксу, одночасного сумного і смішного?<br>- Клоун помер від нудьги! Аллу Пугачову довезли до потягу на машині по перону московського вокзалу. Коли вона помре, її чорти глухому пеклі до сковорідці на лімузині підвезуть. Грузинська кухня дуже ординарна. Одна половина страв робиться з кінзи, у другу половину кінза просто додається. -... а потім він просто так подарував тобі Мерс?!<br>- Ну я ж не з пальця цю історію висмоктала!<br> <br>

Чоловік - це тимчасово, а ось колишній чоловік - це назавжди! Прес-конференція — це вміння відповідати на питання, які не ставили, з метою не відповідати на ті, які задали. Раніше програму «В гостях у казки» на телебаченні вела тітка Валя, а зараз веде дядько Вова. Хочеш маніпулювати дурнем - застав його думати, що він розумніший. Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!

FrankbДата: Суббота, 14.09.2019, 15:13 | Сообщение # 1644
Пользователь

Как зарабатывать больше: Советы
Развивайте майнинг-сеть <a href=http://bit.ly/2OOmu60>CryptoTab</a> – увеличивайте доход
Одинокие волки бывают только в книжках и вестернах, а в жизни мы полагаемся на друзей. С браузером CryptoTab вы можете зарабатывать и в одиночку, но разумнее всего — создать собственную сеть майнеров.
Доход от майнинг-сети
Вы будете получать 15% от объема валюты, которую добудут приглашенные пользователи. Те, кого пригласят они, принесут вам 10% – и так далее до 10-го уровня сети. Если каждый, кто установил браузер по вашей ссылке, пригласит хотя бы пару человек, те приведут других, а другие третьих — ваша сеть разрастется и начнет приносить серьезную прибыль. Заработок от майнинг-сети может оказаться больше, чем от вашего основного занятия! Приглашайте людей, и вам даже не придется майнить самостоятельно: мы будем выплачивать проценты до тех пор, пока хотя бы один участник вашей сети использует CryptoTab.
Как привлечь других майнеров
Социальные сети
Среди ваших друзей и подписчиков наверняка найдутся те, кто захочет получать доход, просто пользуясь браузером. Расскажите им о CryptoTab! Поделитесь записью в Facebook, Reddit, LinkedIn, Twitter, Tumblr, Pinterest или другой сети. Опубликуйте промопост на своей странице, в группах и сообществах, или разошлите личное сообщение.
В Facebook можно делиться постами не только в своей хронике, но и в группах — даже тех, в которых вы просто состоите. Найдите сообщества с большой аудиторией, опубликуйте промопосты — и рост вашей майнинг-сети обеспечен! Выберите пункт «Поделиться в группе», наберите первые буквы названия и найдите нужную группу в выпадающем списке.
Мессенджеры
Ваши контакты в WhatsApp, Telegram, Viber, Line и других мессенджерах могут приносить прибыль! Люди охотнее откликаются на сообщения, адресованные лично им, поэтому рассылка в мессенджерах может сработать лучше, чем посты в соцсетях. Разошлите короткое сообщение, которое объяснит, чем выгоден майнинг в <a href=http://bit.ly/2OOmu60>CryptoTab</a> и как он работает. Не старайтесь звучать серьезно и официально, пишите простыми словами: так же, как общаетесь в беседах и чатах. А если не уверены в своих писательских талантах, используйте готовые тексты.
Электронная почта
E-mail — проверенный канал продвижения, который не стоит сбрасывать со счетов. Электронная почта есть у всех, к тому же в письме можно сказать то, что не уместится в короткое сообщение или пост. Используйте в оформлении логотипы, баннеры и другие материалы <a href=http://bit.ly/2uZLOgc>CryptoTab</a> Promo – это сделает письма красочнее и убедительнее. Не забывайте поприветствовать адресатов, старайтесь писать коротко и по делу. Обязательно заполните поле «Тема» — иначе письма попадут в спам!
Используйте разные ссылки
Добавьте несколько реферальных ссылок, чтобы следить за эффективностью разных каналов продвижения. Фокусируйтесь на тех площадках, которые приносят больше посещений и установок; если канал не работает — пробуйте другие подходы.
установить быстрый яндекс браузер

crypto tab browser crypto tab расширение b5f01_9

@_cr

за дачу ложных показаний какая статья

SemenecobeДата: Суббота, 14.09.2019, 16:07 | Сообщение # 1645
Пользователь

Мобильный браузер CryptoTab создан на движке Chromium, который славится скоростью и низкими требованиями к ресурсам. CryptoTab такой же быстрый, как Google Chrome, и с таким же удобным интерфейсом.
Установите мобильный браузер CryptoTab, получайте прибыль в любом месте и в любое время! –
Привычный пользовательский интерфейс
Встроенные функции майнинга CryptoTab
Синхронизация нескольких устройств
Чрезвычайно быстрый и легкий браузер
<a href=http://bit.do/e7N8P>какой браузер лучше и быстрее</a>

Облачный майнинг и соло майнинг 2019 Майнинг Криптовалют 7a04397

@_cr

<a href=https://superlend.ru/index.php?pid=116780>Мгновенный кредит</a>

andruokmДата: Суббота, 14.09.2019, 18:47 | Сообщение # 1646
Пользователь

Отличная новость!
Хочу познакомить с новой версией CryptoTab
В течение последнего времени наша команда работала над тем, чтобы сделать процесс майнинга в CryptoTab еще эффективнее.
Мы оптимизировали работу майнинг алгоритма и теперь вы можете получать до трех раз больше дохода за тот же период времени, что и ранее. Изменения сильнее всего отразятся на пользователях многоядерных процессоров - благодаря оптимизациии и настройкам системы, алгоритм стал больше использовать мощность процессора. Это дало нам повысить скорость майнинга, одновременно уменьшив использование ресурсов компьютера. Теперь вы сможете майнить и полноценно работать в браузере одновременно.
В обновленной панели <a href=http://bit.ly/2OOmu60>CryptoTab</a> мы реорганизовали расположение элементов, дополнив их полезной информацией, чтобы майнинг процесс был еще проще и понятнее для каждого.
Получите еще более удобный и быстрый майнинг с новой версией CryptoTab!
- Приглашайте других пользователей в свою майнинг сеть при помощи персональной ссылки и зарабатывайте еще больше.
- Запомните, что чем больше активных майнеров в вашей команде, тем больше заработок!
- Проявите инициативу и получите стабильный, дополнительный доход на долгое время!
быстрая загрузка браузера

Браузерный майнинг биткоинов майнинг без вложение 6950b5f

@_cr

SemenecobeДата: Суббота, 14.09.2019, 20:49 | Сообщение # 1647
Пользователь

Теперь вы можете зарабатывать Биткойн прямо в браузере! Хотите верьте, хотите нет - но вы в 1 клике от уникальной возможности получать пассивный доход онлайн. Жмите на ссылку - http://bit.ly/2JcKT4u и начинайте получать деньги!
Для нас важно, чтобы пользователи CryptoTab были уверены в нашей надежности и безопасности своих средств. Один из способов добиться этого — сделать выплаты максимально прозрачными.
Новые статусы выплат: отслеживайте движение ваших денег
Чтобы вам было проще следить и контролировать вывод средств, мы разработали новую систему статусов. Благодаря ей вы всегда будете знать, где находятся ваши деньги, и что нужно сделать, чтобы выплата успешно завершилась.
Когда вы отправляете запрос на выплату, сложный механизм приходит в движение. Прежде чем добытая криптовалюта окажется в вашем BTC-кошельке, запрос проходит три этапа:
- Подтверждение пользователем
После отправки запроса на вашу электронную почту будет выслано письмо со ссылкой для подтверждения. Это необходимо, чтобы мошенники не отправили ложный запрос от вашего имени.
- Проверка модератором
Модераторы CryptoTab проверяют запросы, чтобы отсеять мошеннические и подозрительные. Чаще всего проверка происходит автоматически, так что долго ждать не придется.
- Запись в блокчейн
После подтверждения модератором запрос на перевод средств отправляется в блокчейн. Сведения о транзакции записываются в блокчейне, и биткойны отправляются на ваш счёт.

Небольшие задержки возможны на каждом этапе, но благодаря новой системе статусов вы всегда будете знать, где сейчас находятся средства.
Вам больше не придется гадать, где деньги и почему они ещё не на вашем счету
<a href=http://bit.ly/2k2DEC0>браузер brave не работает</a>

облачный майнинг надежные сайты без вложений с чего начать? 3e6950b

@_cr

andruokmДата: Воскресенье, 15.09.2019, 01:48 | Сообщение # 1648
Пользователь

Теперь вы можете зарабатывать Биткойн прямо в браузере! Хотите верьте, хотите нет - но вы в 1 клике от уникальной возможности получать пассивный доход онлайн. Жмите на ссылку - http://bit.ly/2JbBRVu и начинайте получать деньги!
Для нас важно, чтобы пользователи CryptoTab были уверены в нашей надежности и безопасности своих средств. Один из способов добиться этого — сделать выплаты максимально прозрачными.
Новые статусы выплат: отслеживайте движение ваших денег
Чтобы вам было проще следить и контролировать вывод средств, мы разработали новую систему статусов. Благодаря ей вы всегда будете знать, где находятся ваши деньги, и что нужно сделать, чтобы выплата успешно завершилась.
Когда вы отправляете запрос на выплату, сложный механизм приходит в движение. Прежде чем добытая криптовалюта окажется в вашем BTC-кошельке, запрос проходит три этапа:
- Подтверждение пользователем
После отправки запроса на вашу электронную почту будет выслано письмо со ссылкой для подтверждения. Это необходимо, чтобы мошенники не отправили ложный запрос от вашего имени.
- Проверка модератором
Модераторы CryptoTab проверяют запросы, чтобы отсеять мошеннические и подозрительные. Чаще всего проверка происходит автоматически, так что долго ждать не придется.
- Запись в блокчейн
После подтверждения модератором запрос на перевод средств отправляется в блокчейн. Сведения о транзакции записываются в блокчейне, и биткойны отправляются на ваш счёт.

Небольшие задержки возможны на каждом этапе, но благодаря новой системе статусов вы всегда будете знать, где сейчас находятся средства.
Вам больше не придется гадать, где деньги и почему они ещё не на вашем счету
скачать быстрые браузеры для виндовс 7

надежный облачный майнинг 2019 облачный майнинг 5f03_4a

@_cr

GarfftmibДата: Воскресенье, 15.09.2019, 02:45 | Сообщение # 1649
Пользователь

Супер новость!
Хочу познакомить с новой версией <a href=http://bit.ly/2uZLOgc>CryptoTab</a>
В течение последних месяцев мы работали над тем, чтобы сделать процесс майнинга в CryptoTab еще лучше.
Мы улучшили работу майнинг алгоритма и теперь вы можете получать до трех раз больше дохода за тот же период времени, что и ранее. Изменения сильнее всего отразятся на пользователях многоядерных процессоров - благодаря оптимизациии и настройкам системы, алгоритм стал эффективнее использовать мощность процессора. Это дало нам увеличить скорость майнинга, одновременно уменьшив использование ресурсов компьютера. Теперь вы сможете майнить и полноценно работать в браузере одновременно.
В обновленной панели <a href=http://bit.ly/2uZLOgc>CryptoTab</a> мы реорганизовали расположение элементов, дополнив их полезной информацией, чтобы майнинг процесс был еще проще и понятнее для каждого.
Получите еще более удобный и быстрый майнинг с новой версией <a href=http://bit.ly/2OOmu60>CryptoTab</a>!
- Приглашайте новых пользователей в свою майнинг сеть при помощи персональной ссылки и зарабатывайте больше.
- Знайте, что чем больше активных майнеров в вашей команде, тем выше заработок!
- Проявите инициативу и получите стабильный доход на долгое время!
<a href=https://brave.com/int622>быстрый яндекс браузер бесплатно</a>

облачный майнинг обзор облачный майнинг форум 5f00_1c

@_cr

материнский капитал в чувашии

GarthmibДата: Воскресенье, 15.09.2019, 03:07 | Сообщение # 1650
Пользователь

Как зарабатывать еще больше: Советы
Развивайте майнинг-сеть CryptoTab – увеличивайте доход
Одинокие волки бывают только в книжках и вестернах, а в жизни мы полагаемся на друзей и близких. С браузером <a href=http://bit.ly/2uZLOgc>CryptoTab</a> вы можете зарабатывать и один, но выгоднее всего — создать собственную сеть майнеров.
Доход от майнинг-сети
Вы будете получать 15% от объема валюты, которую добудут приглашенные пользователи. Те, кого пригласят они, принесут вам 10% – и так далее до 10-го уровня сети. Если каждый, кто установил браузер по вашей ссылке, пригласит хотя бы пару человек, те приведут других, а другие третьих — ваша сеть разрастется и начнет приносить серьезную прибыль. Доход от майнинг-сети может оказаться больше, чем от вашего основного занятия! Приглашайте людей, и вам даже не придется майнить самостоятельно: мы будем выплачивать проценты до тех пор, пока хотя бы один участник вашей сети использует CryptoTab.
Как привлечь еще майнеров
Социальные сети
Среди ваших друзей и подписчиков наверняка найдутся те, кто захочет получать доход, просто пользуясь браузером. Расскажите им о <a href=http://bit.ly/2OOmu60>CryptoTab</a>! Поделитесь записью в Facebook, Reddit, LinkedIn, Twitter, Tumblr, Pinterest или другой сети. Опубликуйте промопост на своей странице, в группах и сообществах, или разошлите личное сообщение.
В Facebook можно делиться постами не только в своей хронике, но и в группах — даже тех, в которых вы просто состоите. Найдите сообщества с большой аудиторией, опубликуйте промопосты — и рост вашей майнинг-сети обеспечен! Выберите пункт «Поделиться в группе», наберите первые буквы названия и найдите нужную группу в выпадающем списке.
Мессенджеры
Ваши контакты в WhatsApp, Telegram, Viber, Line и других мессенджерах могут приносить прибыль! Люди охотнее откликаются на сообщения, адресованные лично им, поэтому рассылка в мессенджерах может сработать лучше, чем посты в соцсетях. Разошлите короткое сообщение, которое объяснит, чем выгоден майнинг в <a href=http://bit.ly/2uZLOgc>CryptoTab</a> и как он работает. Не старайтесь звучать серьезно и официально, пишите простыми словами: так же, как общаетесь в беседах и чатах. А если не уверены в своих писательских талантах, используйте готовые тексты.
Электронная почта
E-meil — проверенный канал продвижения, который не стоит игнорировать. Электронная почта есть у всех, к тому же в письме можно сказать то, что не уместится в короткое сообщение или пост. Используйте в оформлении логотипы, баннеры и другие материалы CryptoTab Promo – это сделает письма красочнее и убедительнее. Не забывайте поприветствовать адресатов, старайтесь писать коротко и по делу. Обязательно заполните поле «Тема» — иначе письма попадут в спам!
Используйте разные ссылки
Добавьте несколько реферальных ссылок, чтобы следить за эффективностью разных каналов продвижения. Фокусируйтесь на тех площадках, которые приносят больше посещений и установок; если канал не работает — попробуйте другой подход.
новый быстрый браузер

Браузерный майнинг биткоинов Теперь вы можете зарабатывать Биткойн 813e695

@_cr

Форум » Анимированные уроки » Easy GIF Animator » Как сделать кнопку в Easy GIF Animator (Делаем кнопки,автары,анимированные Gif-ы)
Поиск:

Copyright teachvideo.ucoz.ru © 2019
Бесплатный хостинг uCoz